top of page
your-logo (5).png

HAKKIMIZDA

 

AGNA Hukuk ve Danışmanlık olarak vizyonumuzu yalnızca hukuki alanlar ile sınırlamayıp ticari hayatın gerektirdiği branşlar ile derinleştirir ve müvekkillerimizin başarıya ulaşması için gerekli olan aksiyonları almalarını sağlarız. 

 

Genç ve dinamik kadromuzla uzmanlaştığımız alanlarda salt hukuki yardımın ötesinde müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda etkili, yaratıcı ve hızlı çözümler sunarız. 

 

Hukuk Büromuz İstanbul Kadıköy'de olup Türkiye'nin bütün şehirlerinde, müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız.​

VİZYONUMUZ

Adalet arayışınızda, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri çerçevesinde etkin ve verimli çalışmayla müvekkil odaklı danışmanlık ve destek sağlamak hedefimizdir.

EKİBİMİZ

 

Hukuk alanında kaliteli hizmet ancak yetkin ve ekip çalışmasına yatkın hukukçu kadrosu ile sağlanabilir. Bu nedenle akademik geçmişinde başarılı olan ve bu başarıyı iş hayatında da devam ettiren hukukçularla çalışmak Agna Hukuk ve Danışmanlık'ın insan kaynakları politikasının temelini oluşturmaktadır. 

Avukatlarımız, uzmanlık alanlarına göre departmanlara ayrılarak organize bir şekilde görevlendirilmektedir. Büromuz bünyesinde, Hukuk Danışmanlığı Departmanı, Dava Departmanı, İcra Departmanı ve KVKK Uyum Danışmanlığı Departmanı olmak üzere dört temel departman bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin 81 ilinde alanında uzman sözleşmeli avukatlarımız ile müvekkillerimize ülke çapında hizmet vermekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

Geleceğin gerekliliklerini farklı bakış açılarıyla takip eder ve müvekkillerimizin memnuniyetlerini önde tutarak başarıya olan inancımızla hareket ederiz.

bottom of page