top of page

 

E-TAHSİLAT SİSTEMİ (ONLINE ÖDEME)

Hukuki iş ve işlemleriniz ile ilgili tüm ödemelerinizi banka hesaplarımıza nakden yapabileceğiniz gibi, E-Tahsilat sistemi ile kredi kartınıza taksit imkanıyla da yapabilirsiniz. E-Tahsilat sistemi sayesinde avukatlık büromuz tarafından takip edilmekte olan dosyalarınıza ilişkin avukatlık ücreti, masraf, iş avansı, icra dosya borcu ve diğer ödemelerinizi TURK Elektronik Para A.Ş. altyapısını kullanarak güvenli bir şekilde, anlaşmalı bankalara ait kredi kartınızla ister tek çekim ister 3-6-9-12 ay taksitle gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfada yer alan E-Tahsilat butonu ile TURK Elektronik Para A.Ş. markası olan PARAM’ın altyapısının bulunduğu pos.param.com.tr sitesinin Av. Mertcan YUMUK adına ödeme alınması için özelleştirilmiş sayfasına yönlendirilirsiniz. Buradan gerçekleştirilen tüm finansal aktarımlar pos.param.com.tr altyapısında şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.

 

pos.param.com.tr internet sitesinin kullanılma talimatı:

 • Açılan sayfanın sağ üstünde “ÖDEME ALAN BİLGİSİ” kısmında yapılan ödemenin Av. Mertcan YUMUK adına olduğunu teyit ettikten sonra;

 1. İlk sayfada yer alan bilgileri eksiksiz biçimde doldurun.

  1. Ad-Soyad

  2. Cep telefonu numarası

  3. Gerçekleştirilen ödemenin niteliği. (Avukatlık Ücreti, Dosya Borcu Ödeme, İş Avansı, Masraf ve Diğer)

  4. Ödeme yapılacak tutar. (Dosya borcunuzu ve/veya ödeme yapacağınız tutarı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.)

  5. Açıklama. Burada, yaptığınız ödemenin konusunu (hangi dosyaya ilişkin olduğu vb.) açıklayınız.

  6. Turk Elektronik Para A.Ş tarafından KVKK gereği düzenlemiş aydınlatma metnine sayfada yer alan "Aydınlatma Metni" bağlantısı ile ulaşarak okuyunuz.

  7. Sayfanın sağ üstünde yer alan "Hizmet koşulları hakkında bilgi almak için tıklayınız" bağlantısı ile Türk Elektronik Para A.Ş Genel Şartlar ve Çerçeve Sözleşmesi'ni okuyunuz.

 2. İkinci sayfada ödeme yapacağınız kredi kartının türüne göre tek çekim ya da taksik miktarını seçiniz. (Komisyon masrafları otomatik olarak hesaplanmakta ve ödeme yapan tarafından karşılanmaktadır.)

 3. Üçüncü sayfada kredi kartı bilgilerinizi girin ve 3D yöntem ile ödemeyi gerçekleştiriniz. 3D yöntem ile ödeme yapabilmek için kredi kartınızın 3D aktivasyonu açık olmalıdır. 3D ödeme yönteminde bankanız tarafından kredi kartınıza ilişkilendirilmiş cep telefonunuza gelecek şifreyi girmeniz ile ödeme yapılmaktadır.

Yasal Uyarı: İnternet sitemizde üçüncü taraf sitelere bağlantılar ve detaylar bulunur. Verilen linkler sadece öneri ve tavsiye niteliğindedir. Bir Üçüncü Taraf Uygulamasının beraberindeki gizlilik politikasını mutlaka incelemenizi ve Üçüncü Taraf Uygulamalarını kurup kullanmaya karar vermeden önce ihtiyaç duyabileceğiniz açıklamaları Üçüncü Taraf Geliştiricilere sormanızı şiddetle öneririz. Agna Hukuk ve Danışmalık hiçbir Üçüncü Taraf Geliştiricinin eylem ve politikalarını denetlemez ve bu eylem ve politikalardan sorumlu değildir. Herhangi bir Üçüncü Taraf Uygulamasını kullanırsanız, bunun riski size aittir. Üçüncü tarafların gizlilik ilkeleri ile çerez ve benzeri uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrol yetkimiz olmadığını hatırlatır ve bunlardan sorumlu tutulamayacağımızı bir kere daha belirtmek isteriz.

etahsilat_edited.png
bottom of page